KAPICIOĞLU YAPI İNŞ

Kapıcıoğlu İnşaat ve Yapı Malzemeleri 1976 yılından bu yana tasarım ve yeniliği Mekanlarınıza taşıyor.

1976 yılında Vehbi Kapıcıoğlu tarafından kurulan Kapıcıoğlu Yapı Malzemeleri toptan, proje ve perakende alanlarında hizmet vermektedir.

Özellikle 2000 yılında altyapı, teknoloji ve hizmet kalitesine ağırlık vererek istikrarlı yatırım, büyüme azmi ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle günümüzde kendinden çokça bahsettiren bir firma haline gelmiştir.

Kapıcıoğlu Yapı Malzemeleri Adana Seyhan’da 3000m2 showroomu ve 8000m2 deposu ile müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetine önem veren Kapıcıoğlu Yapı Malzemeleri, ürün tedarikini ve bütün koşullarını sağlamak için şehir içindeki depolarının haricinde Adana Seyhan 8.000 m2 kapalı 20.000 m2’lik açık depo kurmuştur. Showroom yapılandırmasını hızla gerçekleştirirken, diğer önemli müşteri kitlesi olan tali bayi ve şantiyeler için şantiye ekibi, pazarlama ve sevk araçlarını kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

Daima yeniliği ve hizmet kalitesini hedefleyen Kapıcıoğlu Yapı Malzemeleri, yaratıcı tasarımları ile ürünlerini mükemmelliğe dönüştürerek fark yaratma yolunda özverili çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Kaliteli, güvenilir, müşteri odaklı ve daha hızlı hizmet.

En doğru ve hızlı hizmetle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak. Çalışanlarımızın ve ekibimizin sahip olduğu bilgi donanımıyla sektöre katma değer yaratıp müşterimize en iyi hizmeti vermek.

Vizyonumuz

Seramik sektörünün en güvenilir ve tercih edilen firması olmak, kendi markamızı oluşturmak, rekabet için sektörle ilgili gerekli bütün bilgi ve donanıma sahip olmak, yeni şubelerimizle daha geniş alana yayılarak bütün bölgeye ve Türkiye’ye hizmet vermek, bu amaç doğrultusunda sürekli her geçen gün kendimizi hızla yenilemek.

Markalarımız

Kısaca Biz…

Tüm büyük sektörlerde mimari, planlama ve endüstriyel tasarımı kapsayan ödüllü uluslararası bir uygulama olarak, binalara ve İş Yerlerine hayat veriyoruz.

Tecrübemiz 40 Yıldan Fazla
Projelerimiz 100 +
Sertifika ve Ödül 36 Adet
Çalışan Sayımız 35